Кошик
23 відгуків
Замовлення табличок: 098 631 01 92 (Сергій) 10:00 - 19:00Таблички, бірки
Гідравлика України
+380 (68) 960-02-12
+380 (98) 631-01-92

Гидравлика на Mercedes

Комплект гідравліки для тягача Mercedes для розширення функцій вантажного транспорту

Надійна гідравліка для тягачів від відомих брендів: HYVA, Binotto, Gemma

Гарантія 12 місяців на усе обладнання та 36 місяців на монтажні роботи!

Приступити до вибору
Які ви отримуєте переваги при купівлі гідравліки?
 

цiна

Тягач мерседес Актрос гідравліка — це один з видів оснащення вартість якого розраховується індивідуально залежно від особливостей конкретної моделі вантажівки.

 

якiсть

Купити гідравлічну систему на тягач Mercedes варто завдяки міцності, використанню надійних комплектувальних елементів, які мають тривалий експлуатаційний ресурс.

 

Різноманітність варіантів

Комплект гідравліки на Мерседес Актрос підбирається під модель вашого транспортного засобу та дозволяє перетворити його у спецтехніку для виконання вузькоспеціалізованих завдань.

 

Безоплатна технічна підтримка

Менеджери компанії працюють 24/7. Ви у зручний для себе час можете отримати інструкцію як правильно встановити та використовувати гідравлічне обладнання.

 

Монтаж оснащення на вантажівку

Рекомендуємо купувати оснащення у комплексі з доставленням і монтажем. Наші спеціалісти виїдуть за вашою адресою і проведуть усі необхідні роботи в максимально короткий термін.

 

гарантiя

Після встановлення на тягач Iveco гідрокомплект має гарантію 12 місяців. На виконані роботи майстри надають гарантію 36 місяців. Якщо ви самостійно встановлюєте оснащення немає гарантії без проблемної роботи.

Бiльше про компанiю

Особливості гідравліки на тягач
1.

Одноконтурна система гідравліки для виконання операцій в одному напрямку підходить на вантажівки з самоскидними причепами

2.

Двоконтурна — для виконання операцій через борт з лівої, правої сторони та назад підходить для будівельних та дорожньо-транспортних робіт

3.

При виборі гідравліки для тягачів, самоскидів, вантажівок враховують тип робіт, потужність двигуна, вагу автомобіля

4.

Для тривалої та безпечної експлуатації гідравліки потрібно вчасно міняти комплектувальні елементи, враховувати максимальне навантаження

Контактна iнформацiя

Яку обрати гідравліку для коробки передач Мерседес?
Схема замовлення
заявка
Оформити замовлення можна на сайті, телефоном або залишити дані для зворотного зв'язку у листі, відправити його електронною поштою. Менеджер дасть консультацію у будь-який зручний для вас час.
 → 
оплата
Доступна можливість оплати банківською картою на офіційні реквізити, карту, оформлення накладеного платежу або безготівковий розрахунок.
вiдправлення
Більшість моделей оснащення є на складі, тому формування замовлення, перевірка елементів займає 1-2 дні. Якщо ви замовляєте обладнання та установку, тоді майстри привезуть усе необхідне і встановлять.
 → 
доставка
Гідравліку в зборі ви можете отримати у відділеннях Нової Пошти. Можливий самовивіз або відправлення будь-якою іншою транспортною компанією.

Доставка i оплата

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner