Кошик
23 відгуків
Замовлення табличок: 098 631 01 92 (Сергій) 10:00 - 19:00Таблички, бірки
Гідравлика України
+380 (68) 960-02-12
+380 (98) 631-01-92

Гідравліка на тягач МАЗ

Гідравліка на МАЗ

Гідравлічне обладнання дозволяє використовувати навісні механізми, як, наприклад, кран або маніпулятор для розширення функціональних можливостей техніки. У нашому каталозі містяться комплекти гідравліки на МАЗ, Які включаються: шестерний або поршневий насос, вал відбір потужності і коробку відбору потужності, гідробак, пульт управління та інші комплектні, а також необхідні кріпильні і з'єднані елементи.

Шестерні насоси

Шестерний насос використовується для створення тиску в гідросистемі за рахунок витіснення робочої рідини між камерами гідравлічному насосу. Шестерні насоси МАЗ мають високу потужність та ефективність при мінімальних витратах ресурсів.

Валы отбора мощности

Вал отбора мощности МАЗ Для передачі оберту від двигуна навісним обладнанням, а також рухомими причепами та іншими механізмами. Підходить для встановлення на коробки передач з ретард і без ретард, що робить його універсальним комплектуючим для будь-якої моделі тягача або самосвала МАЗ.

Гідроциліндри

Гідроциліндри на МЗ — Космічні фронтальні агрегати, які є простими в обігу, мають високу зносостійку здатність і забезпечує високу щільність подавання потужності в порівнянні з гідроциліндрими іншого типу.

Поршневі насоси

У важкій техніці МЗ встановлено поршневі насоси високої потужності, які за рахунок зворотно-поступальних рухів швидко нагнітають тиск в систему, спричиняючи в робочому стані підвісне обладнання. Поршневі насоси на МЗ Існують однопотокові і двопотокові, що визначає характер їх використання, наприклад, для з'єднання крана або платформи.

Коробки отбора мощности

КОМ — це агрегат, який відбирає потужність двигуна і передає енергію крутого моменту до пристрою, через який вона потрапляє до навісного обладнання машини. Коробки отбора мощности на МАЗ змонтовуються безпосередньо до коробки передач за допомогою кріпильних болтів або монтують на роздавну коробку залежно від виду машини та характеру використання.

Розподілювачі/клапана

Розподілні клапани на МЗ потрібні для зміни напрямку потоку рідини всередині гідравлічної системи, завдяки чому можна керувати навісним обладнанням. Схема з’ єднання клапанів може бути послідовною або паралельною залежно від конструкції пристрою і кількості секцій, які доступні: від одного до шести.

Гідравличні баки

Гідравлічні баки МАЗ Це сталеві або алюмінієві посудини від 70 до 220 літрів з товщиною стінок 2,0-2,5 мм, які використовуються для зберігання і подаванні масла в гідросистему машини. Для очищення масла встановлені фільтри на клапани, а сама ємкість оснащена спеціальним індикатором, який показує рівень робочої рідини.

Пульти керування

Робота з навісним обладнанням неможливе без використання пульт управління МАЗ, який контролює роботу запірних механізмів за рахунок зміни тиску в системі і розподілу потоків робочої рідини в системі. У машинах МАЗ використовуються джойстики з оптичним типом зв'язку для пропорційного керування.

Комплексуючі

Комплектуючі на МАЗ Сюди входять штуцери, кріплення болтів, повітряні фільтри, шланги, адапттери та інші компоненти, необхідні для правильної і безперебійної роботи гідрообладнання та функціонування системи в цілому.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner