Кошик
23 відгуків
Замовлення табличок: 098 631 01 92 (Сергій) 10:00 - 19:00Таблички, бірки
Гідравлика України
+380 (68) 960-02-12
+380 (98) 631-01-92

Шильди на ЗІЛ

Шильдики на ЗІЛ в Україні — виготовлення та продаж

Робимо таблички, які відповідають вимогам ДСТУ та є законними при наявності документів на техніку

Шильдики металічні ви можете придбати за низькими цінами. Серед наших переваг: якість, швидке виготовлення і доставка по всій Україні!

Приступити до вибору
Шильди, які найчастіше замовляють
Для виготовлення використаний металічний сплав, який забезпечує стійкість до негативної дії факторів зовнішнього середовища. На шильд наноситься уся необхідна інформація. Дублююча табличка для ЗІЛ-164А (1957-1963 рр.) У нас ви можете замовити індивідуальне виготовлення або реставрацію старої пошкодженої таблички. Виконання необхідних робіт та доставка займуть кілька днів від моменту оформлення заявки. Шильд на ЗІЛ-4314 (1989-1991 рр.) Зроблений з алюмінію, товщина таблички 0,5 мм. Можливе виготовлення за індивідуальним ескізом, набивання номеру, гравіювання та закруглення кутів. Вартість також розраховується індивідуально. Шильд на ЗІЛ-130 (1963-1986 рр.) На шильд наноситься інформація про дату та місце виготовлення транспортного засобу, модель, тип двигуна та інші необхідні дані. Така табличка є законною копією оригіналу. Дублююча табличка на ЗІЛ-4314 (1986-1989 рр.)

Весь асортимент

Шильдик автомобільний ЗІЛ: особливості та переваги
1.

мiцнiсть
Для виготовлення використовуємо алюмінієвий сплав товщиною 0,5 мм, тому готовий виріб витримує негативну дію зовнішніх факторів, не боїться води, бруду та перепадів температури.

2.

простота встановлення
Табличку на ЗІЛ купити можна для будь-якого місця, де вона потрібна або був пошкоджений старий елемент. Готовий виріб хоч і не є оригіналом, але практично від нього не відрізняється.

3.

особливостi виготовлення
Ви можете замовити шильдик на авто ЗІЛ будь-якої моделі. Можливе виготовлення за попередньо узгодженим ескізом, гравіювання та нанесення даних вручну.

4.

рiзноманiтнiсть варiантiв
Купити табличку на УАЗ або будь-яку іншу модель транспортного засобу, спецтехніки можна всього за кілька хвилин. Консультанти сформують замовлення і воно буде виконане за кілька днів.

Контактна iнформацiя

Переваги звернення у нашу компанію
Безкоштовна техпідтримка
Наші консультанти працюють 24/7 та дадуть вам усю необхідну інформацію, допоможуть підібрати варіант. Ви можете подзвонити або залишити дані для зворотного зв'язку.
Низька ціна виробів
Бірка на ЗІЛ виготовляється і продається за доступною вартістю завдяки прямому постачанню від виробника усіх необхідних матеріалів та власному виробництву.
Швидке виготовлення
Ми оперативно опрацьовуємо ваші заявки, швидко усе виготовляємо та готовий виріб відправляємо за 1-2 дні. Оперативно надаємо інформацію про стан вашого замовлення.
Доставка по всій Україні
Відправляємо замовлення Новою поштою по всій Україні. Можлива доставка будь-якою іншою транспортною компанією, якщо вам так зручно.

Доставка i оплата

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner