Кошик
23 відгуків
Замовлення табличок: 098 631 01 92 (Сергій) 10:00 - 19:00Таблички, бірки
Гідравлика України
+380 (68) 960-02-12
+380 (98) 631-01-92

Гідравліка на КАМАЗ

Гідроциліндри

Гідроциліндр забезпечує підйом платформи за рахунок зворотно-поступального руху під тиском робочої рідини. У нас представлені гідроциліндри на КАМАЗ марок Hyva, Gemma, Binotto,Aber, Penta та інші для самоскидів і тягачів різних марок.

Поршневі насоси

Поршневий, або плунжерний насос необхідний для нагнітання і підтримки високого тиску в магістралі системи подачі палива. Поршневі насоси на КАМАЗ — це агрегати аксіального типу, які використовуються в гідросистемі тягача для створення і регулювання обсягу робочого тиску.

Шестерні насоси

Шестеренний насос на КАМАЗ потрібен для нагнітання робочої рідини — гідравлічного масла в гідроциліндр. Конструкція агрегату складається з двох шестерень, що призводять робоче середовище в рух.

Вали відбору потужності

Вал відбору потужності використовується для передачі крутного моменту, який створюється роботою мотора, до навісного устаткування тягача або причепа. Вал відбору потужності на КАМАЗ приєднується до картера коробки передач спеціальними болтами і забезпечує ефективну передачу потужності двигуна від КПП до коробки відбору потужності.

Коробки відбору потужності

Коробка відбору потужності КАМАЗа — агрегат в гідравлічній системі машини, який призводить навісне обладнання в дію за рахунок потужності, отриманої через вал від двигуна. Більшість КВП на тягач спочатку призначені для підключення до приводу гідронасоса, який встановлюється на кардан або коробку.

Розподільники / клапана

Розподільники на КАМАЗ регулюють і направляють потоки робочої рідини всередині гідравлічної системи, що дозволяє оператору змінювати при необхідності швидкість підняття/опускання кузова самоскида. Управління здійснюється за допомогою пневматичного пульта з кабіни водія.

Гідравлічні баки

Гідравлічний бак КАМАЗа — це ємність з листової сталі товщиною 2 мм, що складається з двох половин: верхньої з заливної горловини і сапуна і нижньої зі штуцером для зливу робочої рідини. Всі гідробаки оснащені фільтром для очищення масла перед подачею в систему.

Пульти керування

Для роботи з навісним обладнанням тягача або самоскида використовуються пневматичні пульти управління з кнопковою або важільною панеллю, за допомогою якої оператор розподіляє потоки робочої рідини за рахунок зміни положення запірно-регулюючого елемента. Пульти управління КАМАЗа — це зазвичай джойстики з пневматичним способом передачі команд і оптичним з'єднанням.

Комплектуючі

Комплектуючі на КАМАЗ — це аксесуари, необхідні для підвищення продуктивності та відмовостійкості гідравлічної системи машини. У нас ви можете придбати швидкоз'ємні муфти, повітряні фільтри, кріплення і штуцери, флянці, шланги, адаптери та інші комплектуючі від виробників.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner