Кошик
23 відгуків
Замовлення табличок: 098 631 01 92 (Сергій) 10:00 - 19:00Таблички, бірки
Гідравлика України
+380 (68) 960-02-12
+380 (98) 631-01-92

Шильди на ЮМЗ

Таблички для трактора ЮМЗ - займаємося виготовленням і продажем

Реалізуємо якісні деталі за низькими цінами

Таблички шильдики містять усю необхідну інформацію та є законним аналогом втраченого або пошкодженого оригіналу при наявності документів на техніку

Приступити до вибору
Популярні позиції з каталогу
У виготовленні використовуємо алюмінієвий сплав. Готовий виріб має товщину 0,5 мм, тому витримує механічний вплив та негативну дію зовнішніх факторів: перепадів температур, води, сонця, бруду. Інформаційні таблички на ГАЗ-69 (1952-1972 рр.) Готові таблички виготовлені з металу відрізняються стійкістю до атмосферних явищ та мають нанесену усі необхідні дані згідно з державними стандартами. Реалізуються за низькою ціною. ГАЗ-69 (1952-1972 рр.) - комплект із 5-ти шильдиків Щоб новий виріб не відрізнявся від оригіналу, у виготовленні використовуємо метод металографіки, можливе нанесення гравіювання вручну, а також закруглення кутів, створення попереднього макета виробу. Шильди ГАЗ-53 (1973-1993 рр.) Шильду виготовляємо з алюмінієвого сплаву. На поверхню наносимо інформацію про модель, рік випуску, тип двигуна та інші дані. Готовий виріб відповідає вимогам ДСТУ. Інформаційні таблички на ГАЗ-52 (1966-1973 рр.)

Весь асортимент

4 особливості табличок
1.

матерiал
Шильдик на ЮМЗ купити варто завдяки міцності, яка забезпечується використанням у виготовленні алюмінієвого сплаву та отримання кінцевої товщини виробу 0,5 мм. Табличка не боїться ніякого атмосферного впливу.

2.

виготовлення
Ви можете придбати готові вироби або замовити індивідуальне виготовлення під конкретну модель техніки. Майстри можуть зробити попередній макет, нанести гравіювання або закруглити краї, якщо потрібно.

3.

iнформативнiсть
На трактор ЮМЗ бірки створюються з урахуванням державного стандарту. Вони не є оригіналами, але це цілком законна альтернатива загубленим або знищеним табличкам при наявності документів на транспорт.

4.

копiя оригiналу
За формою, інформацією на поверхні, виконанням наші вироби не відрізняються від тих, які ви використовували раніше. Крім цього, така альтернатива коштує мінімально.

Контактна iнформацiя

4 причини звернутися у нашу компанію
Цiна деталей
Запчастини на ЮМЗ (шильди) реалізуються за доступною вартістю завдяки прямій співпраці з компаніями постачальниками матеріалів та власному виробництву.
виготовлення та вiдправка
Оформлення замовлення та виготовлення займає кілька днів. Якщо виріб є на складі, тоді відправка займе всього 1-2 дні.
Безкоштовна техпідтримка
Купити табличку із заводським номером на ЮМЗ можна за 5 хвилин, адже консультанти компанії працюють цілодобово та надають усю необхідну інформацію.
Різноманітність запчастин
Ви можете знайти на сайті або замовити створення деталей для будь-яких моделей транспортних засобів та спеціальної техніки, зокрема, купити табличку на МТЗ. Якщо потрібно деталі немає - вам запропонують якісну альтернативу.

Доставка i оплата

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner