Кошик
23 відгуків
Замовлення табличок: 098 631 01 92 (Сергій) 10:00 - 19:00Таблички, бірки
Гідравлика України
+380 (68) 960-02-12
+380 (98) 631-01-92

Шильди на УАЗ

Шильдик на УАЗ – виготовлення за кілька днів, продаж готових деталей

Інформаційні таблички для транспортних засобів та спецтехніки за низькою ціною

Якісні шильдики на авто ви можете придбати у зручний для себе час та отримати у будь-якому місті України у відділені Нової Пошти!

Приступити до вибору
Чому варто купити шильдик на УАЗ в Україні саме у нас?
 

цiна

Купити табличку на УАЗ за доступною вартістю завдяки прямому постачанню матеріалів від виробника та власному виробництву інформаційних табличок для різних моделей марки УАЗ. Ціна формується без високої націнки.

 

якiсть

Ми використовуємо у виробництві алюмінієвий сплав, тому готовий виріб витримує негативну дію зовнішніх факторів, не боїться прямого впливу води, перепадів температур та сонячного проміння.

 

Безкоштовна техпідтримка

Купити інформаційну табличку на УАЗ на панелі приладів можна всього за кілька хвилин у будь-який зручний час завдяки тому, що консультанти нашої компанії працюють цілодобово без вихідних.

 

Різноманітність варіантів

У нашому каталозі ви знайдете вироби не тільки для автомобілів УАЗ, але й інших марок транспортних засобів та спеціальної техніки. Якщо потрібного нема, ми його виготовимо індивідуально.

Бiльше про компанiю

Особливості шильдиків
1.

мiцний матерiал
Підкапотна табличка на авто ГАЗ з алюмінієвого сплаву розрахована на постійну експлуатацію. Ви можете не боятися, що ця деталь пошкодиться навіть при необережному поводженні з нею.

2.

Сучасні технології
Для отримання якісного результату під час виготовлення використовуємо метод металографіки. Дані можуть бути нанесені вручну. Можливе попереднє виготовлення макету.

3.

Інформативність
Бірка на УАЗ має на поверхні усю необхідну інформацію: коли та ким була виготовлена модель, який двигун вона має та всі інші дані, які були нанесені на оригіналі.

4.

Відповідність оригіналу
Використання таких бірок є законним, попри те, що нова табличка не оригінальна. Головне мати усю документацію, право власності на транспортні засоби.

Контактна iнформацiя

Для яких моделей найчастіше купують шильдики?
Схема замовлення
заявка
Ви можете оформити замовлення на сайті, по телефону або відправити дані електронною поштою. Потрібна інформація є на сайті, додаткові дані - у консультантів.
 → 
оплата
Внести оплату можна відразу під час оформлення замовлення на банківську карту, використовуючи банківські реквізити. Можна оформити накладений платіж.
 → 
доставка
Деталі ви можете отримати у відділеннях Нової пошти або повідомити консультантів якою транспортною компанією вам відправляти замовлення, щоб було зручніше його збирати.

Доставка i оплата

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner