Кошик
23 відгуків
Замовлення табличок: 098 631 01 92 (Сергій) 10:00 - 19:00Таблички, бірки
Гідравлика України
+380 (68) 960-02-12
+380 (98) 631-01-92

Гідростатична трансмісія ГСТ

Найкраща гідростатична трансмісія за оптимальною ціною в інтернет-магазині «Гідравліка України»!

Головна перевага гст - невелика маса та габарити при дуже високій продуктивності. Однак для роботи цього пристрою рідина, що подається, повинна бути максимально чистою.

Також у нас ви можете купити гідравлічний насос різної серії для спеціальної промислової техніки та транспорту.

Приступити до вибору
Головні переваги покупки гст у нас
 

Багаторічний досвід

Ми займаємося реалізацією, виробництвом, встановленням та ремонтом гідравліки з 2013 року. За цей час ми почали співпрацювати з найкращими виробниками, знайшли найкращих майстрів та менеджерів. Сьогодні наша компанія - це професіонали своєї справи, які люблять те, чим вони займаються.

 

Швидка відправка

Якщо вам терміново потрібна гідростатична трансмісія ГСТ 90 через поломку старого обладнання, то рекомендуємо купити її у нас. Після підтвердження замовлення ми перевіримо комплектацію, заповнимо гарантійний талон та максимально швидко відправимо ваше замовлення. І вже за кілька днів ви зможете встановити нове обладнання на вашу техніку.

 

Висока якість

Вам потрібна гідростатична трансмісія? Купити краще її у нашому інтернет-магазині. Кожен виріб, який є в нашому каталозі, перед тим як потрапити на реалізацію, обов'язково проходить спеціальні випробування на міцність. Таким чином виключається потрапляння несправного обладнання покупцю.

 

Великий вибір

У нашому каталозі є гідростатична трансмісія навантажувача, імпортні гідронасоси, гідравліка на тягач, металеві таблички та шильди, а також гідромотори та гідронасоси різних серій. Ми постійно розширюємо наш асортимент, щоб кожен наш клієнт обов'язково знайшов необхідне обладнання у нас.

Відгуки наших клієнтів

Найпопулярніші позиції розділу
Замкнена гідросистема, що складається з двох основних компонентів: гідравлічного насоса та гідравлічного мотора. ГСТ використовується для передачі механічної енергії від приводу до виконавчої частини двигуна. Є можливість регулювання плавного руху техніки чи швидкості обертання валу. Гiдростатична трансмiсiя ГСТ-90 Це один із елементів ГСТ, який можна легко замінити у разі поломки старого. Має стандартні гнізда для підключення. Максимальна частота обертання валу – 3000 оборотів за хвилину. До такого насоса можливе підключення додаткових насосів для збільшення потужності. Гiдронасос НП-90 (PSV-90) Є одним із компонентів гідростатичної трансмісії ГСТ-90. Має кілька основних вузлів у конструкції: гідравлічний мотор без регулювання та блок промивання. Має дуже високу частоту обертання валу (до 3000 об/хв). За хвилину може подавати в насос до 250 літрів. Гiдромотор МП-90 (MF-90) Складається з гідравлічного насоса та гідравлічного двигуна, які з'єднані між собою в єдиний механізм. Завдяки такій конструкції це обладнання не займає багато місця і може розміщуватись у різних частинах робочого простору спеціальної техніки. Насос цієї ГСТ здатний подавати до 320 літрів рідини за хвилину. Гiдростатична трансмiсiя ГСТ-112

Контактна iнформацiя

Гідростатична трансмісія ГСТ за вигідною ціною від компанії «Гідравліка України»!

Швидка доставка по Україні!

Гидростатическая трансмиссия ГСТ по выгодной цене от компании
                 «Гидравлика Украины»!

Гідростатична трансмісія: особливості та сфера застосування

Гидронасосы 410 серии: ремонтопригодность и признаки неисправности

ГСТ - це замкнута гідравлічна система, що складається з кількох гідромоторів та гідронасосів. Вона встановлюється на транспорт для того, щоб забезпечувати ефективну передачу механічної енергії обертання вала двигуна до виконавчих вузлів. Така система робить транспорт більш маневреним та забезпечує стабільність тяги. За наявності ГСТ на автомобіль можна підключити й інше гідравлічне обладнання, яке буде живитися від неї.

Застосування гідростатичної трансмісії:

 • Гусенична спецтехніка, бульдозери. ГСТ встановлюють на техніку, що відноситься до середньої та важкої вагової категорії. Це набагато спрощує процес керування важкою технікою, робить її більш маневреною та повороткою. Управління транспортом здійснюється за допомогою контролера. У роботі ГСТ дозволяє забезпечити синхронізацію бортів, здійснювати прямолінійний хід та бортові повороти машини.

 • Зернозбиральні комбайни. Система встановлюється на провідний міст коліс, оператор із кабіни задає напрямок та швидкість руху. Потужність двигуна практично повністю передається на молотильний апарат, завдяки чому підвищується продуктивність та ефективність техніки. Гідравлічний привід запобігає пробуксовуванню комбайна на м'якому ґрунті.

 • Техніка на колісному ходу – дорожня, будівельна, комунальна, сільськогосподарська, вантажопідйомні машини тощо.

Чому варто купити ГСТ: переваги системи

Почему стоит купить ГСТ: преимущества системы
 • Забезпечення плавного перемикання передач при різних частотах обертання валу, плавний та м'який рух машини в цілому;

 • Можливість здійснювати рух сільськогосподарської, будівельної техніки на малих швидкостях;

 • Забезпечення високої маневреності машини, відсутність ковзань, ривків, плавний реверсивний хід;

 • Можливість забезпечити більш просте механічне розведення техніки, що підвищує надійність та безперебійність експлуатації, збільшує часові проміжки між сервісним обслуговуванням, підвищує ремонтопридатність машин. Для ремонту гідравлічних систем важливо використати якісні запчастини ГСТ, PSV;

 • Ефективна робота системи охолодження двигуна, завдяки зміщенню центру тяжіння;

 • Економна витрата палива завдяки зниженню навантаження на силову установку та ефективному розподілу потужності між приводом та робочими вузлами.

ККД гідростатичної трансмісії нижче, ніж у механічних коробок передач. Цей чинник можна було б зарахувати до недоліків системи. Але, за рахунок економічності, ефективності, легкості управління, забезпечення плавного та маневреного ходу, як прямолінійного так і реверсивного, цей недолік нівелюється, і все більше користувачів віддають перевагу гідростатичній трансмісії.

Гідростатична трансмісія: купити з гарантією в інтернет-магазині «Гідравліка України»

Компанія «Гідравліка України» – надійний виробник гідронасосів, гідромоторів, ГСТ в Україні. Виготовлення обладнання здійснюється з дотриманням стандартів, на гідромотори МТ та іншу гідравліку надається офіційна гарантія 12 місяців. Компанія забезпечує покупцям вигідні ціни, при замовленні від 3 одиниць товарів діє оптовий прайс.

Над запитами кожного клієнта працюють досвідчені менеджери, які консультують та допомагають зробити оптимальний вибір гідравліки.

Популярні питання покупців про ГСТ

Чим є гідростатична трансмісія (ГСТ) і як вона працює?

Гідростатична трансмісія (ГСТ) - це система передачі потужності, яка використовує гідравлічний принцип для забезпечення руху. Вона працює за допомогою насоса, що перетворює механічну енергію на гідравлічний тиск, та гідравлічного мотора, який перетворює цей тиск у рух.

Де застосовується гідростатична трансмісія ГСТ?

Гідростатичні трансмісії ГСТ використовуються в різних галузях, таких як сільське господарство, будівництво, комунальні послуги та громадське будівництво. Вони часто використовуються у тракторах, комунальних машин і спеціальних транспортних засобах.

Як вибрати правильну гідростатичну трансмісію ГСТ для конкретного застосування?

Вибір гідростатичної трансмісії ГСТ залежить від таких факторів, як потужність двигуна, тип і розміри обладнання, умови експлуатації та інші специфічні вимоги. Консультація з фахівцем може допомогти визначити оптимальний варіант.

Які переваги має гідростатична трансмісія ГСТ в порівнянні з механічними передачами?

Гідростатична трансмісія ГСТ, наприклад гідростатична трансмісія ГСТ-112, гідромотор МП-90, гідронасос НП-90, гідростатична трансмісія ГСТ-90 та інші, відзначається плавністю руху, високою ефективністю та можливістю регулювання швидкості без ступеневого перемикання передач. Вона також забезпечує кращу реакцію на навантаження та зменшує знос.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner