Кошик
23 відгуків
Замовлення табличок: 098 631 01 92 (Сергій) 10:00 - 19:00Таблички, бірки
Гідравлика України
+380 (68) 960-02-12
+380 (98) 631-01-92

Шильди на автомобіль ГАЗ

Шильдики на ГАЗ в Україні – індивідуальне виготовлення згідно з нормами ДСТУ

Законне виготовлення табличок для вашої техніки, обладнання. Відновлення пошкоджених або втрачених шильдиків.

Знижки гуртовим покупцям. У нас ви купите металічні шильди за низькими цінами!

Приступити до вибору
Популярні позиції з каталогу
Для виготовлення використаний алюмінієвий сплав, товщина металу 0,5 мм. Зображення нанесене методом металографіки. Відновлення є законним при наявності документів на техніку. Шильд (дублююча табличка) на ЗІЛ-164А (1957-1963 рр.) Виготовляємо табличку на замовлення. Готовий виріб не є оригіналом, але його виготовлення законне, якщо ви маєте документи на техніку. Можливе ручне набивання номера, гравіювання, закруглення кутів. Дублювальна табличка ЗІЛ-4314 (1989-1991 рр.) На металічній табличці нанесена уся необхідна інформація: коли виготовлений транспорт, номер шасі, двигуна. Зроблена з металу товщиною 0,5 мм. Витримує дощ, сонце, бруд, легко чиститься. Дублювальна табличка на ЗІЛ-130 (1963-1986 рр.) Виготовляємо табличку на замовлення. Готовий виріб не є оригіналом, але його виготовлення законне, якщо ви маєте документи на техніку. Можливе ручне набивання номера, гравіювання, закруглення кутів. Шильд на ЗІЛ-4314 (1986-1989 рр.)

Весь асортимент

Особливості та переваги табличок для транспортних засобів
1.

Відповідність нормам
Підкапотна табличка на авто ГАЗ та шильди іншого типу виготовлені згідно з нормами ГОСТу. Вони не є оригіналами, але законні, якщо ви маєте усі документи на техніку.

2.

Міцність
Для виготовлення використаний алюмінієвий сплав. Товщина листа 0,5 мм. Готова табличка витримує негативну дію зовнішніх факторів, не ржавіє під прямим впливом води та температурних перепадів.

3.

Індивідуальне виготовлення
Таблички на панелі приладів ГАЗ зробимо під вашу техніку. Якщо потрібно, розробимо макет, наб'ємо номер вручну, виконаємо гравіювання, закруглимо краї.

4.

Низька вартість
Табличок на авто ГАЗ ціна мінімальна завдяки прямому постачанню матеріалів та власному виробництву. Суттєво знизимо вартість, якщо ви замовляєте кілька шильдів або велику партію.

Контактна iнформацiя

Як оформити замовлення?
заявка
Ви можете замовити шильдик на авто ЗІЛ на сайті, через електронну пошту або телефоном. Технічна підтримка нашої компанії працює 24/7.
 → 
оплата
Шильди для авто ГАЗ можна оплатити після отримання через накладений платіж, банківською карткою або за офіційними реквізитами.
 → 
доставка
Готовий виріб відправляємо по Україні Новою Поштою або іншими транспортними компаніями при необхідності.

Доставка i оплата

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner