Кошик
23 відгуків
Замовлення табличок: 098 631 01 92 (Сергій) 10:00 - 19:00Таблички, бірки
Гідравлика України
+380 (68) 960-02-12
+380 (98) 631-01-92

Чому варто купувати у нас?

«Гідравліка України» – це промислова гідравліка високої якості за низькими цінами!

Наша компанія займається виробництвом, реалізацією, встановленням та ремонтом гідравлічних вузлів для різних видів обладнання та транспорту

У нас тільки найсучасніші технології, кваліфікований персонал та гарантія якості! Найкраща гідравліка України в нашому інтернет-магазині!

Перейти до каталогу
Чому гідравліку варто купувати тільки у «Гідравліка України»?
 

Великий вибір

Авто гідравліка, гідромотори, гідравлічний насос каталог нашого інтернет-магазину – це сотні одиниць обладнання для спеціальної та сільськогосподарської техніки українського та закордонного виробництва. Ми постійно розширюємо наш асортимент, щоб кожен покупець міг підібрати для себе найоптимальнішу гідравлічну установку.

 

Висока якість

Кожен насос для гідравліки перед тим, як потрапляє на склади магазинів, обов'язково проходить приймально-здатні випробування на спеціальних гідравлічних стендах. Кожен виробник, з яким співпрацює наша компанія, виготовляє обладнання із сертифікованої сировини з використанням найсучасніших технологій.

 

Власне виробництво

Наша компанія не лише реалізує продукцію інших брендів, а й розвиває власне виробництво. Сьогодні ми виготовляємо гідромотори та насоси для гідравліки, пропонуючи українським покупцям якісні вироби за низькими цінами. Ми співпрацюємо з великими вітчизняними промисловими підприємствами, які вже багато років обирають лише наше обладнання.

 

Оптимальні ціни

Завдяки наявності власного виробництва та прямим поставкам від інших компаній, вартість виробів у нашому каталозі суттєво відрізняється від цін в інших інтернет-магазинах. У нас є можливість купити гідравліку оптом, що також позитивно впливає на зниження вартості.

 

Швидка відправка

Усі гідромотори та гідронасоси, які ви можете бачити у нас на сайті, вже знаходяться на складі компанії. Ми намагаємося надсилати замовлення відразу після їхнього оформлення (в той же день). Наші досвідчені співробітники надійно запакують обладнання та відправлять зручною для вас транспортною компанією.

 

Сервісне обслуговування

Якщо вам потрібен комплект гідравліки з установкою - тоді обов'язково замовляйте його у нас. Наші кваліфіковані майстри можуть швидко та якісно інсталювати обладнання, при цьому вартість послуг буде мінімальною. Також у нас є сервісне обслуговування та ремонт гідравліки.

Бiльше про компанiю

Наші найпопулярніші категорії
У розділі зібрані гідравлічні мотори та насоси різних серій. Також тут можна знайти продукцію виробників з інших країн. Гідравлічні системи суттєво покращують роботу техніки у різних галузях: будівельній, сільськогосподарській, дорожньо-будівельній та інших. Гiдромотори та гiдронасоси Тут ви знайдете комплекти гідравліки для тягачів різних автомобільних марок із різними схемами гідрофікації. У кожному наборі крім основних деталей є необхідні елементи для з'єднання та встановлення гідравліки. Гiдравлiка на тягачi Великий вибір окремих компонентів та замкнутих систем гідростатичної трансмісії. ГСТ, або гідропривід, виконує функцію механічної передачі, значно пом'якшуючи хід транспортного засобу. Найчастіше їх встановлюють у навантажувачах, дорожніх катках, асфальтоукладчиках, комбайнах, бетонозмішувачах. Гiдростатична трансмiсiя ГСТ Ми не тільки реалізуємо, але також самі виготовляємо металеві таблички, шильди з інформацією про транспортний засіб або обладнання. У разі потреби ми можемо виготовити макет, а також відновити пошкоджені елементи таблиці. Вся інформація про обладнання вноситься тільки з документації транспортного засобу та суворо відповідно до ГОСТу. Таблички, бiрки, шильди

Контактна iнформацiя

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner